Сходи на монокосоурі купитилестница на монокосоуре фото

Сходи монокосоур — це цілісний каркас з металу. Головним елементом таких сходів є профільна труба з привареними до неї майданчиками для сходинок. Чим більший і довший марш сходів, тим масивніша труба використовується.

Якщо сходовий марш дуже довгий, тоді потрібна додаткова опора. Монокосоури бувають двох видів: центральний та бічний. Ці види надійні і довговічні.

лестница на монокосоуре фото 1

Монокосоур на замовлення

Сходи на монокосоурі — це стильно і незвично. Сходи будь-якого різновиду в першу чергу повинні бути безпечними. Але після того, як ви знайдете грамотного проектувальника, завдяки чому будете впевнені в надійності майбутньої конструкції, на перший план вже вийдуть питання зручності і стилю. Відмінним рішенням будуть сходи на монокосоурі ціна яка вразить вас, ваших домочадців і всіх, хто приходить до вас в  гості. Косоур це дуже міцний каркас, що утримує вагу всіх інших частин сходів: сходинок, поручнів і різних прикрас, якщо вони є. У присутності такого каркасу і полягає відмінність косоура, наприклад, від заливних сходів, які в кінцевому підсумку виявляються єдиним цілим. Суть і шик монокосоура полягає в тому, що це елегантний виріб, що складається тільки з одного косоура, а не двох, як це буває найчастіше. Яким буває монокосоур? Косоури можуть розташовуватися в центрі або близько до центру всієї конструкції. Такі сходи можуть бути прямими або мати повороти — плавні або ж кутові. Вибір форми каркаса залежить і від ваших уподобань, і від різних умов, починаючи від кількості вільного місця в будинку і закінчуючи інженерними особливостями. Само собою, у вас є багатий вибір в оформленні сходів і поручнів, а крім того, від установки перил ви можете навіть відмовитися, хоча робити це можна тільки в тому випадку, якщо ви впевнені в своїй стійкості. Сходи на монокосоурі купити без перил виглядають елегантно, але захищеність — перш за все! Переваги сходів на монокосоурі — крім вишуканості рішення, сходи на одинарному косоурі дозволять вам заощадити досить велику кількість місця у вашій оселі, якщо для вас важлива ця обставина. Якщо ж потреби в економії квадратних метрів у вас немає, то така конструкція все одно жодним чином не зіпсує ваш інтер’єр. Інакше кажучи, купівля монокосоура дозволить вам вирішити проблему при нестачі місця, але в той же час вона стане чудовою прикрасою і для досить просторого приміщення. До того ж, при необхідності ви можете спочатку купити косоур, і вже тільки потім остаточно продумати дизайн ваших майбутніх сходів.

Сходи на монокосоурі фотографії